Similar lots by type
-
#65Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250 / 350 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150 / 250 -
#35Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180 / 250 -
#10Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.
Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#175Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#25Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#40Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200 / 300 -
#135Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#80Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200 / 300 -
#90Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#215Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#675Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#385Een groot lot roestvrij stalen dameshorloges.
Grand lot de montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#454Een wandkapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteau mural décoré de carreaux en Delft.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 20 / 30 -
#268“De denker”. Een beeld van groengepatineerd brons op arduinen sokkel naar het werk van Aug. Rodin.
“Le penseur”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#61Drie in elkaar passende houten plateaus, ingelegd met ivoor.
Trois plateaux en bois incrustés d’ivoire de tailles croissantes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Peter Brouwer“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een bronzen papierklem, een bronzen plaquette, een doosje van schildpad, een kleine aquarel met een afbeelding van een herderin, enz.
Lot très varié comprenant une pince à papier en bronze, une plaquette en bronze, une petite boîte en écaille, une petite aquarelle représentant une bergère etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559D. AngelescuEen houten beeldhouwwerk van een zittende vrouw. Op een vierkante piëdestal van gefineerd hout. Gemonogrammeerd D.A. 1979.
Sculpture en bois représentant une femme assise. Piédestal en bois de placage. Monogrammée D.A. et datée 1979.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 300 / 500 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#597Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50 / 80

