Similar lots by type
-
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250/350 -
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450/550 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300/400 -
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300/400 -
#25
Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,75 gEstimate: € 250/350 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180/250 -
#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200/300 -
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300/400 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200/300 -
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600/700 -
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150/250 -
#10
Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.
Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#513
Een buikvaasje van Chinees porselein met een zilverkleurig drakendecor op oliezwarte fond. Onderaan gemerkt.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine à décor de dragons argentés sur fond noir goudron. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#684Soddy Ekefrey
Een paar olieverfschilderijen met personages op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Paire de tableaux en huile sur panneau représentant des personnages. Signés et datés 1999.No longer availableDim. 56 x 54 & 55 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#737Limoges, France
Een koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
Appareil électronique médical des années 20.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#122Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Steegje te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cul de sac à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#138Val St. Lambert
Twee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#478
Een klein opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver met een beeltenis van een engel onderaan. +/- 87 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80/100 -
#147
Paar kandelaars van zilver, keuren van Birmingham en een honingpot van kristal met een massief zilveren dekselknop.
Paire de candélabres en argent aux poinçons de Birmingham et un pot à miel en cristal à fretel en argent massif.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#573
Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
Pendule de table de style Louis XV décoré dans le goût des Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#353
“De lustige kapoentjes”. Elf uitgaven van de hand van Marc Sleen en één van Kabou.
“De lustige kapoentjes”. Onze éditions par Marc Sleen et une par Kabou.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#218Van Immerseel
“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.
“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100/150