#65
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#135
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#125
#25
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#10
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300/400
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
#336
Meuble d’appoint en chêne sculpté à deux tiroirs. Style Transition.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#157
“Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
“Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150/200 -
#621
Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.No longer availableDim. h: 226 cmEstimate: € 200/300 -
#238Hornby
Een antiek speelgoedmodel in oorspronkelijke doos.
Jouet ancien dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#370Seiko
Drie verschillende gedragen horloges van roestvrij staal.
#396
Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
#411
Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
#475
#642
Table à abattant de type pembroke table en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#309
“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40/60