Other lots in this auction
-
#614Felix (?) Stappaerts
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Marine aux voiliers de pêche à la couchée du soleil”. Huile sur toile. Signée. Une réparation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#669André LynenPeriod: 1888 - 1984
“De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#86Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 199 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40/60 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#79
“Best place to be”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.
“Best place to be”. Huile sur toile. Monogrammée IZ.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#220
Een 18 karaats geel gouden ring 4 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de 4 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#589
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#360
Een mahoniehouten Pembroke table met vier tapse poten op wieltjes en met een lade aan weerskanten.
Table Pembroke en acajou sur quatre pieds gaines sur roulettes. Un tiroir à chaque côté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#330
Een buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden boven twee paneeldeuren en met een zwart marmeren blad.
Buffet de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 100/150 -
#454Antonio Corona
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120