Other lots by Ecuador
-
#605EcuadorEen kleurrijke schort bezet met kralen en fantasieparels.
Tablier très riche en couleurs orné de perles de fantaisie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#593EcuadorEen geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#405EcuadorEen lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.
Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#590Ecuador“L’albatros des Galàpagos”. Een halssnoer met hanger en een broche van 925 ‰ zilver bezet met spondylus.
“L’Albatros des Galapagos”. Un collier et pendentif et un bracelet en argent 925‰ sertis de spondylus.No longer availableDim. 54,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#670EcuadorEen halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#665EcuadorEen halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.
Collier en argent 925‰ aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 67,26 gEstimate: € 60 / 100 -
#560EcuadorTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#660EcuadorTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en spondylus.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et de spondylus.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#440EcuadorTwee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver, één bezet met spondylus.
Deux colliers en argent 925‰, l’un serti de spondylus.No longer availableDim. 86,30 gEstimate: € 60 / 100 -
#510EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Trois pendentifs en spondylus taillé aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#495EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#485EcuadorDrie verschillende halssnoeren bezet met houten parels, zilveren bollen en keramiek en één hanger bezet met kikvorsen.
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#515EcuadorTwee halssnoeren van geslepen spondylusschelpen zonder slot, we voegen er twee doosjes losse schepjes en een grote schelp aan toe.
Deux colliers en spondylus taillé sans fermoir, nous ajoutons deux petites boîtes aux coquilles dépareillées et une grande coquille.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#505EcuadorTwee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#465EcuadorEen halssnoer met zilveren bollen bezet met granaat en amethist.
Collier aux boules en argent serti de grenat et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Similar lots by type
-
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available
Other lots in this auction
-
#480Een halssnoer-plastron van leder en haaienvel.
Collier-cravatte en cuir et galuchat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#166NaïnOosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.
Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 400 / 600 -
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.
Grand meuble à deux corps en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 400 / 800 -
#619Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#493Een Chinese wijze met kind en perziken, één met schaap, een lezende wijze met tijger en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout. enkele barsten.
Sage chinois avec un enfant et des pêches, un autre avec un mouton, un sage lisant avec un tigre et un guerrier en bois dur sculpté. Quelques fissures.No longer availableDim. h: 19 - 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#345Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#135Een 9 karaats wit gouden halve alliance bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Demie alliance américaine en or blanc 9 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,58 gEstimate: € 350 / 450 -
#212“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#499Jos VerdegemPeriod: 1897-1957“La Rencontre”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1954 buiten de plaat.
“La Rencontre”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1954 hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een oude speculaasplank met een voorstelling van een dame met een hoed.
Moule à spéculoos ancien représentant une dame au chapeau.No longer availableDim. 47 x 16 cmEstimate: € 55 / 65

