#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#328Een paar vol messingen kandelaars in Barokke stijl.
A pair of full brass candlesticks in Baroque style.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 80 / 100 -
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
A Persian silk carpet with a hunting scene.No longer availableDim. 82x60 cmEstimate: € 35 / 70