Other lots in this auction
-
#586Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168Ravissant Silver
Vijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
Five Eastern forks and spoons made of sterling silver 925‰. In original boxes.No longer availableDim. 340,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#318
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
"Moeder Gods". Silver-plated copper icon. Eastern European.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228
Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#726Worcester
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 60 / 70 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944
“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"St. Rumbold's Tower Mechelen". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#776
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
An oval wooden coffee table with shelf.No longer availableDim. 52 x 120 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978
“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#653
Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#201
Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
A neogothic crucifix made of carved oak wood.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19
Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 300