#570XenEen halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
A necklace with five rows of steel and a pendant, accompanied by matching steel earrings, adorned with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. In its original box.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#512Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#762‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain Nanjing vase. Decorated with a military scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 50 / 80