#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#200Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180