#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#311Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.
A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120