#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#365Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#120Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold necklace with a cross-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 750 / 850