#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350 -
#132A. Grimbers“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
“Montana, Lac Moubra”. Mountain landscape with a lake, oil painting on canvas from 1929. Signed.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#327Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#691Een lot Chinees porselein, bestaande uit 3 dekselpotjes en bijgevoegd vaasje op sokkel. Met floraal tafereel.
A lot of Chinese porcelain, consisting of 3 lidded jars and an accompanying vase on a pedestal. Featuring a floral scene.No longer availableDim. H: 10-13 cmEstimate: € 35 / 70