Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
SKU: 2310180270.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #270
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #424
    Felix Timmermans

    “Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.

    ”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    “Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.

    ”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #632
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.
    No longer available
    Dim. 77 x 44 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #396

    Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 290 x 108 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395

    Een Engelse breakfront bibliotheek met vier gevitreerde deuren bovenaan, twee paneeldeuren onderaan en vier laden in de gordel.

    Une bibliothèque anglaise ‘breakfront’ à quatre portes vitrées au dessus, et deux portes panneaux ainsi que quatre tiroirs dans la ceinture dans la partie du dessous.
    No longer available
    Dim. 192 x 181 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #42
    Félicien Rops
    Period: 1833 - 1898

    “L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.

    ”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #767

    Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.

    Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.
    No longer available
    Dim. Ø= 32 & 30; h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #778

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #789
    Capodimonte

    Een etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Un étui contenant six tasses aux montures argentées et décor polychrome fleuri. Porte une marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #133

    Een gobelin met vogels in een bosrijk decor. XVIIe eeuw. Zonder boorden.

    Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.
    No longer available
    Dim. 252 x 510 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More