Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
SKU: 2310180270.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #270
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #540

    “Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.

    “Antilopes”. Groupe art déco en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #34

    “Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.

    ”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.
    No longer available
    Dim. 17, 5 x 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.

    Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #506

    Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.

    Une carpette orientale en coton.
    No longer available
    Dim. 195 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Guanyin. Chinees ivoor.

    ”Guan Yin”. En ivoire de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #199
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #307
    Mont St. Michel.

    Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #248

    Een antieke luchter van messing met centrale coupe en drie kapjes in de vorm van bloemen.

    Un lustre antique en laiton et coupe de verre centrale et trois capes en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #108

    “Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    ”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 119 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23

    Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

    Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #394

    Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More