#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#7Een Luikse fles van kleurloos handgegraveerd glas. (letsels).
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#41Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#729Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#57Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120