Other lots in this auction
-
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.
Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#506Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Guanyin. Chinees ivoor.
”Guan Yin”. En ivoire de Chine.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#307Mont St. Michel.Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#248Een antieke luchter van messing met centrale coupe en drie kapjes in de vorm van bloemen.
Un lustre antique en laiton et coupe de verre centrale et trois capes en forme de fleurs.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#108“Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#394Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60


