Similar lots by type
-
#190
Een halssnoer met bijbehorende armband van parels en spinel met 18 karaats geelgouden sluitingen.
Collier et bracelet assorti en perles et spinel. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 340 / 360 -
#455
Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
Collier de perles grises. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#410
Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.
Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#10
Een camée met een vrouwenprofiel in zilveren montuur.
Camée représentant une tête de femme en profil. Monture en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#420
Een lot hangers en broches, bestaande uit een van Val st. Lambert, twee op porselein, een camée en één op ivoor.
Lot de pendentifs et de broches dont une pièce de Val St-Lambert, deux sur porcelaine, un camée et un sur ivoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161
Een grote hoornvaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Brussel, omstreeks 1900. Kleine haarscheurtjes
Grand vase cornet en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles à décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Petits cheveux.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#238
Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#158
Een lot Brussels porselein, bestaande uit drie bekers, twee kleine cachepots en een kopje met schoteltje. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant trois gobelets, deux petits cache-pot, une tasse et sa soucoupe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#260Rosenburg
“Stadzicht getiteld Mauritspoort Den Haag”. Tegeltableau. 12 tegels, diverse letsels. Gesigneerd en achteraan gemerkt door Hendrik David Schild (1872-1928).
“Vue de ville à la Mauritspoort de La Haye”. Tableau de 12 carreaux. Signé par Hendrik David Schild (1872-1928) et marqué au verso. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 250 / 350 -
#783
Drie rechthoekige bijzettafeltjes en een ronde salontafel van geel koper in Lodewijk XV-stijl met onyxen bladen.
Trois tables de gigogne et une table de salon ronde en cuivre jaune de style Louis XV. Tablettes en onyx.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#710Jean d’Eve
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559
“Imaginair landschap met Oosterse draken”. Gouache en goudverf op doek.
“Paysage imaginaire aux dragons orientaux”. Gouache et or sur toile.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309
“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50