#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
#80
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
#230
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
#370
Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.
#300
#430
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
#375
Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
#20
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
#185
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#205
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000
#210
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 10,30 gEstimate: € 2200/2400 -
#247Albert Schultz
#697Dinky Toys
“Maserati 2000 Sport”. Een miniatuurauto. No. 22A.
“Maserati 2000 Sport”. Voiture miniature. N° 22A.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#448
Zeven miniatuurauto’s: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” en “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (doosje). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” en “Bmw 325i” (beide in doosje).
Sept voitures miniatures: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” et “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (boîte). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” et “Bmw 325i” (les deux dans leur boîte).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#830
Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
#429
“Portaal”. Inkttekening op papier. Draagt monogram.
#346
Een rechthoekige salontafel met vier gedraaide poten.
#736
#469
Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#158Joseph WitterwulghePeriod: 1883-1967
“Meisjeshoofd”. Sculptuur van terracotta. Gesigneerd.
“Tête de fille”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/120 -
#111
Bronzen tennisspeler. Op marmeren sokkel.
#102
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20/25