Other lots in this auction
-
#621
Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#503
Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.
Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.No longer availableDim. h: 25 & 19 cmEstimate: € 100/160 -
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.No longer availableDim. 183 x 119 cmEstimate: € 120/200 -
#247Christofle, Paris
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#501
Ivoren concentrische ballen gedragen door drie dansende olifanten op gedecoreerde sokkel.
Boules concentriques en ivoire portées par des éléphants dansants, sur socle décoré.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 200/240 -
#437Hergé
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Eerste uitgave, Casterman 1953. Achterflap G. Slechte staat.
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Première édition, Casterman 1953. Couverture G. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#266
Een grote houten koffer met gegalbeerd deksel.
Un grand coffre en bois au couvercle galbé.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#289F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#430
Lot porselein en aardewerk: een bord met verguld decor (Davenport), een Noord-Frans aardewerken bord versierd met een danspaar, een ronde schaal (Gouda), een hartvormig doosje en een bord van groen aardewerk (Thunes), een jubileumschoteltje (Royal Copenhagen), 5 miniatuurbordjes (Denemarken), 4 kopjes en schoteltjes (Wedgwood), een Noord-Frans aardewerken vaasje.
Un lot de porcelaine et faïence: une assiette décor doré (Davenport), une assiette en faïence (France, Nord), un plat rond (Gouda), une petite boîte en forme de coeur et une assiette en faïence verte (Thunes), un plat Jubilé (Royal Copenhagen), 5 assiettes miniature (Danemark), 4 tasses et sous-tasses (Wedgewood) et un petit vase en faïence ( France, Nord).No longer availableEstimate: € 50/60