#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une citrine centrale de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#10
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
#8
#322Christian-Pieter SnijdersPeriod: 1881 - 1943
”Port d’intérieur”. Huile sur toile. Signée et probablement du XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Une statue du Christ gothique en bois polychrome. Dégâts.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#680
Een kleine eikenhouten trog.
Une petite auge en chêne.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 49/69 -
#56
Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
#103Montjoye
Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 150/200 -
#455
#2
“Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.No longer availableDim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cmEstimate: € 20/30