Other lots in this auction
-
#436
Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#581Val Saint-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Signé.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 50 / 80 -
#139A. Dandoy
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#170
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 950 / 1000 -
#31
Een geëlaboreerde inktpot van polychroom Frans porselein. Gemerkt onderaan. Herstelling aan het topje.
Un encrier élaboré en porcelaine française polychrome. Marqué en bas. Réparation en haut.No longer availableDim. h. 10 cmEstimate: € 490 / 60 -
#164
“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#133
Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus en porcelaine et biscuit. La première une paire de vases en forme de bouteille avec des bords rocaille (dégât à un bord supérieur), l'autre une paire de tambourins ronds avec des guirlandes florales peintes multicolores (verso daté du 19 avril 1892). Vers 1900.No longer availableDim. Ø 12,5 en H. 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#485
Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.
Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.No longer availableDim. 145x40x75cmEstimate: € 80 / 120 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80