#73“Vrouw met fruitmand”. Een bronzen beeldje op marmeren voetstuk.
”Femme et panier de fruits”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#84I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#305Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#343Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.
#583Een antiek Chinees reistempeltje van hardhout met twee openende luikjes. Binnenin een fijn gesculpteerde boeddhistische voorstelling. Onderaan met stempel. Mogelijk XVIIIe eeuws.
Un petit temple de voyage antique chinois, deux volets ouvrants. A l’intérieur une représentation finement sculptée, Bouddhique. Cachet sous la base. probablement XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 350 / 500 -
#661Een staande Guanyin van monochroom wit porselein.
#490Een paar wit metalen tafeltjes.
Deux petites tables en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 130 / 150