#308Capodimonte
Een kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35/45 -
#389
‘Plein te St Anneke’, een ets door Jaak Gorus genummerd 25/45.
#694Tom Roman
#39
Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
#169Hendrik Vader
#411
Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80/100 -
#772
#572
Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#625
#736
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#757Robbedoes
Een lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#798Alessi
Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
A plastic wall clock with birds as hands. Marked.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 15/20