Similar lots by type
-
#155
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/1000 -
#105
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 600/800 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180/220 -
#190
Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600/800 -
#295
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200/1500 -
#215
Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#52Royal Copenhagen
Serie van vier ingelijste ronde plaquettes met classicistische voorstellingen in reliëf. Achteraan gemerkt.
Suite de quatre plaquettes rondes encadrées aux représentations classiques en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#242Evrard
“Stilleven met kool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux choux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#546
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.
Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 400/600 -
#645Roskopf Patent
Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#326
Een eikenhouten bergère, bekleed met roze fluweel en leder.
Bergère en chêne. Garniture en velours rose et cuir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h:100 cmEstimate: € 100/160 -
#740
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#71
Een lot van vier diverse hoeden en een stola.
Lot de quatre chapeaux et une étole.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#55
Een paar 18 karaats van wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Prikkers vernieuwd.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct. Clous remplacés.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 400/600 -
#679
“Windmolen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#367
Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.
Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#84Julien De CosterPeriod: 1883 - 1972
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80/120