#516
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#535
Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#447
Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#621Lladro
‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
"This one's mine", a Lladro figurine, model number 05376 in original packaging.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Rigobert Haeck
“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#15
Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#211Limoges France
Een uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#339Boch Frères La Louvière
Een oude mahoniehouten bidet met porseleinen recipiënt van Boch.
#369
Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.
#480
Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#679Lladro
‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.
#615
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 205 x 140cmEstimate: € 50 / 75