Other lots by Annyta Lolyta
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#316
Een oud houten kinderstoeltje.
#785
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#216
Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.
Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 175 x 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#750Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
#48
Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
#776
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#682
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60