#382Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
#450Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#634Stephan Gorus“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un lot de onze reliures de magazines: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje ‘ & ‘Snoek’.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#728“Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.
”Chevalier écossais”. Une statue en faïence Staffordshire, détails polychrome.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400