Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handboog voor het schiteten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlan aan toe.
Hornu.

Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.

Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.
Dim. l: 200 cm
SKU: 2310180281.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93

    Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.

    Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #461

    Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.

    Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een paar olielampen van messing en Imari porselein met gesatineerde glazen kappen.

    Deux lampes à huile en laiton et porcelaine Imari, abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm (z.k.)
    Estimate: € 320 / 380
  • #754

    Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije

    Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #759

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #614

    Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.

    Deux femmes hindoues en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #507

    Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #35

    Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.

    Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.
    No longer available
    Dim. l: 43 cm180
    Estimate: € 160 / 200
  • #184
    Remy Van Sluys
    Period: 1907-1993

    “Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    ”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. 101 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #519
    Jaky Lefrançois

    “Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd

    ”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #622
    Slabbinck

    “Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 62 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #291

    Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.

    Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More