#274H. Marinus“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#353BochEen driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.
Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.No longer availableDim. h: 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
#408WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.
#64P. Grey“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#374Félicien Rops“La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.
”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40 / 60