#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#186Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#65311 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#297Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 90 -
#426Een oude vierkante houten bak.
Bac carré ancien en bois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale saffier van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct serte de diamants de taille ancienne avec poids total de ± 0,36 ct et d’un saphir central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 180 / 250 -
#35Un apres-midi de chien ParisEen handtas van wit en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
“Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 80 / 120