Other lots by Mori
#101
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478
#302
“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#230
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#220Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#531
Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#25
#552Dali
#752Hummel
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50 / 80