Other lots by Scipitar
#496
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#446
#456
#56
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#126
#726Krachi
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#16
#116
#66
#476
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#266
#399Afghan
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80/100
#344
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
#544Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#249
“Vaas met bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase avec fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#632
#588
#392
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
#683
#426Thonet
Een reeks van zes stoelen van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, model No. 14. Gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Une série de six chaises en hêtre courbé avec sièges cannés, modèle Nr 14. Marque présente. Début première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
#745
Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.
#298
Een aardewerken tabakspot met geel koperen deksel.
Un pot à tabac en faïence avec un couvercle en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 40/50