Similar lots by type
-
#690KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100 / 160 -
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200 / 260 -
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100 / 160 -
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120 -
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120 / 200 -
#720ArdebilEen wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100 / 120 -
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#555MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120 / 200 -
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#707“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#612“Huisjes”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Oepts. 1965 of 1963.
”Petites maisons. “ Huile sur carton. Porte une signature: Oepts. 1965 ou 1963.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#751Goebel“Drie meisjes”. Een groep van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel.
”Trois filles”. Un groupe en porcelaine polychrome d’après une oeuvre de M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682“Twee clowns”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Maks.
”Deux clowns.” Huile sur carton. Porte la signature: Maks.No longer availableDim. 43,5 x 30,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Laurent Didier DetouchePeriod: 1815-1882Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#1028Drie diverse koperen lijsten.
Trois cadres différents en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#647Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.
Un cheval en terre cuite d’après une oeuvre de la période Tang. Sans jambes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#577Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#350Omega GenèveEen roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200

