#446
#426Hamadan
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#476Kasamar
#456
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60/100
#595
Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#144Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Autoportrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#327Bequet
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
#379
#622René EngelenPeriod: 1897 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
#633Goebel, West-Germany
#216
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
#105
Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
#39Alfons Van Neste
“Woning te Brugge”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 207/350 buiten de plaat.
"Maison à Bruges". Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 207/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#220
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250/300 -
#511
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100/180