#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#506KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220
#261Val Saint-LambertEen kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..
Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.No longer availableDim. H. 1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.
#345Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#394Maria Innocentia Hummel“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
#405Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
#509Een grote Balinese schildering op zijde.
#163“Leeuwinnen”. Een gepatineerd bronzen groep.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 800 / 900