Similar lots by type
-
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125 cmEstimate: € 30/50 -
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240/360 -
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine à noeud suspendu.No longer availableDim. 400 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
Un tapis Mori Bochara noué à la main.No longer availableDim. 280 x 190 cmEstimate: € 100/120 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
Un tapis en laine persan noué à la main avec un mirhab central.No longer availableDim. 182 x 120 cmEstimate: € 80/20 -
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 170 x 114 cmEstimate: € 40/50 -
#275
Een gevarieerd lot met twee miniatuurtjes, een parelmoeren paternoster, een vrijmetselaarsjuweel van een ridder van de rozenkruisers en een aantal schapulieren e.d.
Un lot varié avec deux miniatures, un chapelet en nacre, un joyau maçonnique d'un chevalier des croiseurs de rosiers et un certain nombre de scapulaires, etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
Un tapis de laine tibétain.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 30/50 -
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 545 x 130 cmEstimate: € 300/500 -
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main. Ussure.No longer availableDim. 360 x 260 cmEstimate: € 80/120 -
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 330 x 236 cmEstimate: € 200/300 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 400/600 -
#510
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 372 x 268 cmEstimate: € 200/240 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 348 cmEstimate: € 100/140 -
#490
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 392 x 282 cmEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#533
Een Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#479
“Kinetische vlakkencompositie”. Draagt handtekneing.
Composition de la surface cinétique . Porte une signature.No longer availableDim. 58 x 51 cmEstimate: € 160/180 -
#349
“Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.
Domus Hansae Teutonicae - OosterhuisNo longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 80/120 -
#219Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Winterlandschap in de Vlaamse Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver dans les Ardennes flamandes. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 120/200 -
#138
Een serie van twaalf zilveren theelepeltjes versierd met een roos in reliëf. Gemerkt met Russische keur 84 Zolodnik. In een houten etui van Morosov, Sint-Petersburg.
Une série de douze cuillères à café en argent décorées d'une rose en relief. Marqué avec le timbre russe 84 Zolodnik. Dans un coffret en bois de Morosov, Saint-Pétersbourg.No longer availableDim. 114 gEstimate: € 200/300 -
#398
Drie siervaasjes van gesculpteerd speksteen, versierd met aapjes. Kleine schilfer aan het grootste.
Trois vases décoratifs en stéatite sculptée, décorés de singes. Petit éclat sur le plus grand.No longer availableDim. b: 14 & 29 cmEstimate: € 35/50 -
#668
Een verzilverd metalen kreeftenbestekje in etui. Voor vier personen, één vorkje manco.
Couverts à homard en métal argenté dans un étui. Pour quatre personnes, il manque une fourchette.No longer availableDim. 325,88 gEstimate: € 80/120 -
#277
Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.
Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.No longer availableDim. h: 52 & 55 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Twee netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.
Deux netsukes en ivoire sculptés. Tous deux signés en bas.No longer availableDim. h: 3,5 & 5 cmEstimate: € 80/120 -
#279
Een paar voorlader percussiegeweren. Slijtage en manco’s.
Une paire de fusil à percussion à chargeur frontal. Usure et défauts.No longer availableDim. l: 106 & 118 cmEstimate: € 200/240 -
#352
“Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.
Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#231Sheffield
Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.
Une coutellerie art déco avec des couteaux à manche en os et en ménagère.No longer availableEstimate: € 200/300