Similar lots by type
-
#490
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 392 x 282 cmEstimate: € 600/800 -
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200/240 -
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 330 x 236 cmEstimate: € 200/300 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 348 cmEstimate: € 100/140 -
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 545 x 130 cmEstimate: € 300/500 -
#275
Een gevarieerd lot met twee miniatuurtjes, een parelmoeren paternoster, een vrijmetselaarsjuweel van een ridder van de rozenkruisers en een aantal schapulieren e.d.
Un lot varié avec deux miniatures, un chapelet en nacre, un joyau maçonnique d'un chevalier des croiseurs de rosiers et un certain nombre de scapulaires, etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120/200 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 400/600 -
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
Un tapis Mori Bochara noué à la main.No longer availableDim. 280 x 190 cmEstimate: € 100/120 -
#510
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 372 x 268 cmEstimate: € 200/240 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125 cmEstimate: € 30/50 -
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
Un tapis de laine tibétain.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 30/50 -
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240/360 -
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main. Ussure.No longer availableDim. 360 x 260 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine à noeud suspendu.No longer availableDim. 400 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
Un tapis en laine persan noué à la main avec un mirhab central.No longer availableDim. 182 x 120 cmEstimate: € 80/20 -
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 170 x 114 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#276
Een mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd klapblad, met vilten speelvlak.
Une console en acajou avec plateau profilé, avec surface de jeu en feutre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een lage koffietafel met afneembaar dienblad met neerklapbare randen.
Table basse avec plateau amovible avec bords rabattables.No longer availableDim. 100 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#422Cornelis KloosPeriod: 1895 - 1978
“Jonge vrouw in jasje”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
Jeune femme en veste . Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800/900 -
#682
“Germania Inferioris sive Belgi...” Kleurenets.
Germania Inferioris sive Belgium ... Gravure couleur.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#310
Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.
Une boîte à cigarettes en argent sterling. 925 ‰.No longer availableDim. 105,95 gEstimate: € 80/120 -
#432Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34,5 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#87Kieninger, Germany
Een messingen tafelklokje onder glazen stolp.
Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#392M. Iturruspe (?)
“Abstract”. Twee werkjes, gemengde techniek op karton. Beide gesigneerd en gedateerd ‘63.
Abstraites . Deux oeuvres, techniques mixtes sur carton. Signées et datées 63.No longer availableDim. 12 x 11 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#304
“Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.
Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 55/60 -
#175
Een parelcollier met grote zoetwaterparels en kleine tussenpareltjes. Met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grandes perles d'eau douce et de petites perles entre les deux. Avec serrure en argent.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 260/300