#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#656Hassinabad
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#300
#136
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
#166Naïn
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#316Tabriz
#755
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een groot Chinees wollen tapijt.
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#336
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400
#408
Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
#461
Twee gemberpotten en een cilindervaas van meerkleurig Japans porselein met houten deksels. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux pots a gingembre et un vase cylindrique en porcelaine du Japon polychrome aux couvercles en bois. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#713
#678
Lot de jouets anciens en métal comprenant un canard au parapluie, un bus, deux trains, un petit oiseau, une blindée, une caisse de comptoir et un soldat.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#154Charles GouweloosPeriod: 1867-1946
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
#495Ecuador
#10
Een lot verschillende manchetknopen en dasspelden.
#477
Een pompoenvormig dekseldoosje van gesculpteerd jade.
Boîte couverte en forme de citrouille en jade sculpté.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#148Floris De Cuyper
“Bronzen mannenbuste”. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
#305
#129W. Ward
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70