#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
#532Een tapijt, Senneh kelim uit Iran, in wol op wol met drievoudig medaillon met levensbomen en botehmotiefjes.
A rug, Senneh kilim from Iran, in wool on wool with triple medallion featuring trees of life and flower motifs.No longer availableDim. 294 x 131 cmEstimate: € 120 / 180 -
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#690Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 290 x 193 cmEstimate: € 180 / 240 -
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#541Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
A rectangular oriental hand-knotted rug.No longer availableDim. 300 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
A woolen hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120
#325Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.
A theatergoer of brass and mother of pearl, including a matching velvet pouch, presumably from the late 19th to early 20th century, illegible mark, 'Paris'.No longer availableDim. 8,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Frans Van Immerseel“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#497“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
"3 Little Dolphins." A bronze sculpture with fountain.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 200 / 300