#816Een Chinees wollen karpetje.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
#706Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100
#756Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’onyx.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#490Twee XIXe eeuwse Franstalige boeken:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Brussel, 1886. Gesigneerd door Corneli. - “Cortège Historique des Moyens de transport. Edmod Cattier, illustraties van A. Heins. Ed. Rozes. Brussel, 1886.
Deux livres français du XIXème siècle:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Bruxelles, 1886. Signé par Corneli.- “Cortège Historique des Moyens de transport” Edmond Cattier, illustrations par A. Heins. Ed. Rozes. Bruxelles, 1886.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#354Karel Moers“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#174Zes topografische gravures. “Rostochium Urbs Vandalica Anseatica et Megapolitana”. Uit Braun/Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum 1598 (34 x 47 cm). F. Leizelt naar M. Writs. “Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam du Côté du Cingle”. Handgekleurd. XVIIIe eeuw (40 x 32 cm). “Palatium Comitis Flandriae Gandavi” (18 x 23 cm). “L’approche de l’orage”. Fourmois naar Rubens. Ed. Simonau & Toovey bij Muquardt, Brussel (31 x 22 cm). P. Lauters. “Porte de Hal”. Litho (19 x 25 cm). L. Ghémar. “Intérieur (..)
Six gravures topographiques:“Rostochium Urbs Vandalica Anseatica et Megapolitana”. Braun/Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum 1598 (34 x 47 cm). F. Leizelt d’après M. Writs. “Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam du Côté du Cingle”. Mise en couleurs à la main. XVIIIè siècle (40 x 32 cm). “Palatium Comitis Flandriae Gandavi” (18 x 23 cm). “L’approche de l’orage”. Fourmois par Rubens. Ed. Simonau & Toovey chez Muquardt, Bruxelles (31 x 22 cm). P. Lauters. “Porte de Hal”. Litho (19 x 25 cm). L. G(..)No longer availableEstimate: € 200 / 300