Other lots in this auction
-
#309Gregoire
“Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380/400 -
#6
Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.
Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.No longer availableDim. 74 x 52 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60/80 -
#266
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200/240 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#684
Een vierkante schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van geluksvoorwerpen op de buitenklant en vogels en insekten binnenin. Randschilfers.
Un plat carré sur pied en porcelaine de Chine polychrome, décor d’objets de fortune sur le rebord et décor d’insectes et oiseaux au milieu.No longer availableDim. 12 x 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#484Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Congolese maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 & 1999.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 & 10 x 7 cmEstimate: € 40/60 -
#778May Claerhout
Een plaquette van terracotta met een afbeelding van Brabo en het wapenschild van Antwerpen. Gesigneerd. Hand gerestaureerd.
Plaquette en terre cuite représentant Brabo et l’écusson d’Anvers. Signée.No longer availableDim. 47 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#55
“Georgius”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in 18 karaats geel gouden hanger.
”Georgius”. Une pièce en or jaune 18 ct. dans un pendentif en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,10 g Ø 3,50 cmEstimate: € 300/400 -
#657
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80