Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Naïn

Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.

Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.
Dim. 270 x 167 cm
SKU: 2405220586.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #586
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    Une robe en soie. décoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576

    Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 240 x 118 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626
    Saga de Serge Lesage

    Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.

    Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.

    Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.
    No longer available
    Dim. 253 x 79 & 178 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #670

    Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.

    Un tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #655

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 445 x 302 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #676

    Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.

    Lot de quatre tapis en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 438 x 344 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.

    Un tapis de laine de soie persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 228 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #376

    Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.

    Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.

    Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.
    No longer available
    Dim. 212 x 146 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #386

    Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

    Un tapis de prière en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 84 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Tapis persan finement noué en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 228 x 154 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 88 & 137 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 545 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.

    Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 164 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #505

    Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.

    Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #53
    Höchst

    “Putti en schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    « Putti et moutons ». Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    “Abstract Edelhert.” Acryl op board. Draagt monogram.

    « Cerf rouge abstrait ». Acrylique sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #580

    Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.

    Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.
    No longer available
    Dim. 90 x 155 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #574
    Alicia Rymowicz
    Period: Kazan, 1907 - 1992

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
  • #683
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van vier placemats met foto’s van beeldjes. 1986.

    Un ensemble de quatre napperons avec des images de figurines. 1986.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #210

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 10,37 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.

    Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een gefineerd bijzetmeubeltje in Lodewijk XV-stijl, twee kleine laden en een koperen galerij rond het blad. Vergulde chûtes en schoeisel aan de voorpoten.

    Guéridon en placage de style Louis XV, deux petits tiroirs et une galerie en cuivre sur le pourtour du plateau. Chutes et sabots dorés sur les pattes avant.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #391

    Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.

    Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.

    "Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More