#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60 / 100
#625Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.
Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.No longer availableDim. 202 x 128 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#143Gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Spanje, XVIIIde of XIXde eeuw.
Une statue Sainte en bois polychrome. Espagne, XVIIIième ou XIXième siècle.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
#560Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.
Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 58 cm h: 92 cmEstimate: € 350 / 380 -
#596Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van ruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een ronde mahoniehouten tafel.
#252Jules De Geussés“Begijnhof te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een grote vaas van meerkleurig glaspasta.
Un grand vase en pâte à verre.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#739Shoichi Hasegawa“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.