Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.

Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.

Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.
Dim. 221 x 198 cm
SKU: 2706170086.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #106
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #276
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #116

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    No longer available
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #404
    Meshed

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #726
    Krachi

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #399
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 230
    Estimate: € 80 / 100
  • #66

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 270 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 199 x 298
    Estimate: € 70 / 120
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine.
    No longer available
    Dim. 260 x 165 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #126

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 308 x 252 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #16

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336
    Comag Carpet Industries

    “Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.

    “Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.

    Un tapis persan en laine, fait main.
    No longer available
    Dim. 493 x 316 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 199 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #136
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 252 x 308 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 227 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #306

    Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.

    Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.
    No longer available
    Dim. 301 x 196 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 169 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #56

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #321

    Een lot messing, bestaande uit een vijzel en vijf kandelaars, waaronder twee paar.

    Un lot d’objets en laiton comprenant cinq chandeliers dont deux paires et un mortier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.

    Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.
    No longer available
    Dim. 202 x 128 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #143

    Gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Spanje, XVIIIde of XIXde eeuw.

    Une statue Sainte en bois polychrome. Espagne, XVIIIième ou XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516
    Chamseh

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.

    Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 58 cm h: 92 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #596

    Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van ruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.

    Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 184 x 143 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #740

    Een ronde mahoniehouten tafel.

    Une table ronde en acajou.
    No longer available
    Dim. Ø: 109 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Jules De Geussés

    “Begijnhof te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage à Bruges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een grote vaas van meerkleurig glaspasta.

    Un grand vase en pâte à verre.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #494
    Constant Simon

    “Oude dame met paternoster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging bovenaan.

    “Vieille dame avec chapelet”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #739
    Shoichi Hasegawa

    “Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.

    “Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More