Other lots in this auction
-
#487
Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#337Kaiser
Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
Deux lévriers et une mère et son enfant.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#77
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#567
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met een rond wit marmeren blad, versierd met verguld bronsbeslag
Une petite table en bois de placage style Louis XV à tablette ronde en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180/240 -
#82Anna Boch
“Heidezicht”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#537
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.
Une paire de pots à tabac en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de phoenix.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#628
Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/240 -
#687
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/160 -
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100/120