Other lots in this auction
-
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Een rond gechromeerd bijzettafeltje met glazen blad naar het ontwerp van Eileen Gray.
Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.No longer availableDim. Ø 51 cm, h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#139Henri Joseph Pauwels“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111A. Collard“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#477Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#685Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#236Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage style Empire à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#92“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een Chinese buikvaas met een rood en blauw decor van fabeldieren. Kraag beschadigd.
Un vase à panse chinois, décor rouge et bleu d’animaux fantastiques. Le col est endommagé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200

