#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#706
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#716
#566Mori
#666
#616Here
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#476
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 200/300
#130
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.No longer availableDim. 9,59 gEstimate: € 900/1000 -
#604
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#319
Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#77
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
#162Henri KerelsPeriod: 1896 - 1956
“Neerhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 150/250 -
#402
Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/150 -
#612
Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#271
Maquette van een viermaster.
#165
#432
“Camp de gitanes”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 200/300