#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#141Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#75“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
"La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.No longer availableDim. 21 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75