#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120