#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
A pedestal with marquetry and copper ornaments.No longer availableDim. 76 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 60