#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#538Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#664Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.No longer availableDim. 93 x 93 x 44 cmEstimate: € 40 / 60