#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
A pair of 2 engravings of flowers by Pierre Joseph Redouté.No longer availableDim. h 20 x b 13 cmEstimate: € 80 / 120