#152Jacques Delvaux“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#171Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#565Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#153Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300 / 400 -
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#439“Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..
"Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 400 / 600