"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#68Rode Pelikaan Ambal Metal de DuffelEen groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60 / 80 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#345Een art nouveau coupe in faience.
An antique child-sized mannequin on a tripod stand. Wooden screw missing.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40 / 60