#295Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#267JodanTwee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
"Elephant". Large format photo print on plexiglass.No longer availableDim. 148 x 100cmEstimate: € 175 / 225