#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#79‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
#189“Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.
#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#504Nadi“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
"Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 70 -
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120