#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#293Een houten crucifix met corpus.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#462“Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#73Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#310Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
A collection of old coins, around 100 of which are made of silver and bronze, from various countries. Including some rare specimens.No longer availableEstimate: € 600 / 700