Other lots by Bidjar
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 296 x 204 cmEstimate: € 100 / 120
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#560Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
An 18-carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.36 ct in total, and a princess-cut diamond weighing approximately 0.25 ct, and three baguette-cut sapphires with a total weight of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 700 / 800 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Val Saint LambertEénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40