#182Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#7Wiskemann, BruxellesEen verzilverde kandelaar met drie armen, gemerkt Wiskemann.
#123Een lot tin, bestaande uit soepterrine, 5 punt kandelaar, dienblad en kan.
A lot of pewter, consisting of a soup tureen, 5-point candlestick, tray, and jug.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 kgEstimate: € 25 / 30 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een vintage blauw glazen schaal.
A vintage blue glass bowl.No longer availableOnline onlyDim. 67cmEstimate: € 20 / 30