#202Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een vintage kristallen parfum fles.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#2Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.
#34Een vintage meerkleurig glazen soliflore vaasje.
#242Een vaas met kobaltblauw en gouden bloemendecor, Krautheim Selb Bavaria.
#180Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
#93‘La vierge de la passion’, een icoon met certificaat.
'The Virgin of the Passion', an icon with a certificate.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 16.5 cmEstimate: € 20 / 30