#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#188Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 204 x 103cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#199Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
A small hand-knotted oriental wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#95‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
A decorative shell on three silver-plated round feet with silver-plated details.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171Mori YomudEen Pakistaanse loper van wol. Handgeknoopt.
A Pakistani wool runner. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 215 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25