Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#166Indo-HerizEen Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#173Een bas-relïef in koper met 21 heiligen in het decor.
#107Een Boheems kristallen karaf, gemerkt met sticker ‘Bohemia Crystal’.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 10 / 20 -
#147De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
#202Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#80SwarovskiEen lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20