#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
Nine booklets from the series ‘Great Masters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussels, 1926.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#96Een lot van drie koperen kandelaars.
A lot of three copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Een porseleinen schenkkan gemerkt Staffordshire, toegevoegd een majolica dekselpot.
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#242Een vaas met kobaltblauw en gouden bloemendecor, Krautheim Selb Bavaria.
A vase with cobalt blue and gold flower decoration, Krautheim Selb Bavaria.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30