#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.No longer availableDim. 235 x 134 cmEstimate: € 100/140 -
#290
Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#370
Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#128Val Saint Lambert
Een lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
#79
‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
"‘Farmer with Horses’, a canvas reproduction by Leon Engelen. Signed on the back."No longer availableDim. h 60 x b 80 cmEstimate: € 80/120 -
#334Achilles de Wolf
“Winterlandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550/650 -
#366
Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#694Royal Boch
Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
#22
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 30/60 -
#216
Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200/250