#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#345Een art nouveau coupe in faience.
#580Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 300 / 400 -
A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 100 / 150 -
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#394Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350