#456
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#306Kirman
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#486
Een klein karpetje van zijde.
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
#316Sarouck
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#466
Een klein zijden karpetje.
#706Heriz
#86
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
#474Ernest Herman
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#615
Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
#512Salvatore Fiume
“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
#236
#440
Een paar Chinese snuffbottles van handbeschilderd glas met decors van vrouwen.
#390
#155
Een 18 karaats geelgouden hanger, bezet met een amethist van ± 12 ct.
#749
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#183
“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#786
Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60