#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een klein karpetje van zijde.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466Een klein zijden karpetje.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120 / 200
#452Bogens (?)“Composities” Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#557Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#48“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statues en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Een Raas Leelascène. Gouache op zijde. Indisch werk.
#658Een paar bordjes van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de petites assiettes en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages et de fleurs sur fond bleu clair. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 3,93 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,93 ct.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 3000 / 3400