Similar lots by type
-
#183
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#417
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120/200 -
#255Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.
Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.No longer availableDim. 163 x 119 cmEstimate: € 80/100 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80 -
#265
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. x 285 cmEstimate: € 120/200 -
#74
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 121 x 74 cmEstimate: € 40/60 -
#358Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220/280 -
#260Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 140 x 235 cmEstimate: € 80/100 -
#230
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#238Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
“Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.No longer availableDim. 171 x 122 cmEstimate: € 800/1200 -
#334Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50/80 -
#282
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#225Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#285Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#374Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800/1200 -
#314Indo-Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 197 x 123 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#235
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#93
Een schotel van glas met handgeschilderd decor.
Plat en verre à décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 35,50 cmEstimate: € 25/35 -
#273
Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#313
Een paar XIXe eeuwse wheelback chairs. Licht afwijkende modellen.
Deux chaises wheelback du XIXième siècle. Modèles différents.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#39
Ovale art nouveau spiegeltje van koper.
Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#181
Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400/500 -
#342
Een paar armstoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Paire de fauteuils en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#403
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#82
Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/100 -
#338
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80/100