#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#300Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180
#776Een rechthoekig en een octogonaal eikenhouten bijzettafeltje.
#195Een 18 karaats wit en geel gouden ring art deco stijl bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct de style art déco sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#248Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#8Een paar plastic spaarpotten voor resp. 1 en 2,5 Gulden in de vorm van Laurel & Hardy. Jaren ‘50.
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#274Karl MummertPeriod: 1879 - 1964“Pijproker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Solingen SBSEen uitgebreid bestek van verguld metaal. Compleet voor twaalf personen. In ménagère.
#29Een oude poppenwagen.
Ancien landau de poupée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#686Eikenhouten tafel. Zwaar gesculpteerd.
#359Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Werner Omer SchietekatPeriod: 1908-1984“Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.
“Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635MexicoEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
#98Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30 / 40