#98Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#112
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableOnline onlyDim. 303 x 242Estimate: € 100 / 140 -
#101
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#107
#123
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen lopertjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 186 x 65 cm -
#122
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
No longer availableOnline only -
#124
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
No longer availableOnline onlyDim. 161 x 77 cm -
#121
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#109
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#97Gabbeh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110
#104
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableOnline onlyDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 325 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
Deux petits couloirs d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#111
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#103
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#96Sabzavaar
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#125Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
No longer availableOnline onlyDim. 101 x 94 cm -
#108
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#114
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80
#9
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableOnline onlyActive bid: 151.00 €Dim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#25
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableOnline onlyDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#76
#74
#84
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#16
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 106.00 €Dim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#90
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H. 81 cmEstimate: € 80 / 100 -
#71
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#42J. Joseph Hancet, Jodoigne
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#21
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#3
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200