#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#663HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#567Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650