#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#690Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 290 x 193 cmEstimate: € 180 / 240 -
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#537Een handgeknoopt Chiraz tapijt.
A hand-knotted Chiraz carpet.No longer availableDim. 246 x 166 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#532Een tapijt, Senneh kelim uit Iran, in wol op wol met drievoudig medaillon met levensbomen en botehmotiefjes.
A rug, Senneh kilim from Iran, in wool on wool with triple medallion featuring trees of life and flower motifs.No longer availableDim. 294 x 131 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
A woolen hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#541Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
A rectangular oriental hand-knotted rug.No longer availableDim. 300 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 290 x 200 cmEstimate: € 160 / 220
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#165Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.No longer availableDim. 220x63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#225“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
"Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 90 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#98Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.
A terracotta bust of a young lady with long hair. Signed by Koos Van Der Kaay and dated 1950.No longer availableDim. h 55 x b 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70