Similar lots by type
-
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#530Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#550Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#486Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool.
Other lots in this auction
-
#440Een 18 kt roze gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
An 18 kt rose gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.14 ct. and rubies totaling approximately 1.30 ct. -
#145Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,20 ct. en bruine saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and brown sapphires totaling approximately 0.44 ct. -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace. -
#231Een lot van 14 kg oude tinnen borden, schalen en een terrine.
A lot of 14 kg of old pewter plates, bowls, and a tureen. -
#339Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel turned into an umbrella stand. -
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#392“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#237Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869.AR47
A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47. -
#560Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981‘Het verhaal der dode dingen’, een monochrome ets. Getekend G. De Bruyne.
'The Story of Dead Things', a monochrome etching. Signed G. De Bruyne. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#472Vijf messingen kandelaars van verschillende grote. Eind 19de eeuw.
Five brass candlesticks of various sizes. Late 19th century. -
#97Sabino, France‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.

