Similar lots by type
-
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#486Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner.
Other lots in this auction
-
#286Een zwart geschilderde massief houten zuil met rode vilt.
A black painted solid wooden column with red felt. -
#331‘Durge op de tijger’, een Indisch beeldje van beschilderd albast. Durga staat symbool voor de goddelijke vrouwelijke kracht (Shakti), moeder van het universum, strijdster tegen het kwaad, en belichaming van moed en vastberadenheid.
‘Durge on the tiger’, an Indian statue made of painted alabaster. Durga symbolizes divine feminine power (Shakti), mother of the universe, warrior against evil, and embodiment of courage and determination. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#365Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#19Julien SeverinStudie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin. -
#215Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd.AR17
A Chinese bowl with silver overlay, decorated with figures. AR17 -
#395Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#260Een 18 kt witgouden ring bezet met een peervormige diamant van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pear-shaped diamond of approximately 0.60 ct. -
#30Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.51 ct. GVS1

