Similar lots by type
-
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#486Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet.
Other lots in this auction
-
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket. -
#588Een bruine terracota vaas met zwart en witte afwerking. Genummerd 222/35.
A brown terracotta vase with black and white finishing. Numbered 222/35. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#426Een oude eikenhouten apothekerskast met 96 lades.
An old oak apothecary cabinet with 96 drawers. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#472Vijf messingen kandelaars van verschillende grote. Eind 19de eeuw.
Five brass candlesticks of various sizes. Late 19th century. -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck. -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style. -
#485Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.

