#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#664GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100 / 120
#279“Veenzicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#767Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
#21Een koffieservies van polychroom porselein. Gemerkt Limoges.
Service à café en porcelaine polychrome. Marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#217“H. Gregorius en H. Michael”. Een dubbelzijdige zijvleugel van een triptiek (25,5 x 8,5 cm). Evenals “H. Demitros en H. Michael”. Zijluik van een triptiek (23,5 x 9,5 cm). Beide Griekenland, XVIIIe eeuw.
“St. Grégoire et St. Michel”. Panneau latéral double face d’un triptyque (25,5 x 8,8 cm), ainsi que “St. Démitros et St. Michel”. Panneau latéral d’un triptyque (23,5 x 9,5 cm). Grèce, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#658Een bureau in art decostijl met twee laden.
Bureau de style art déco ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 250 / 300 -
#760Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Subtilement décorée de guirlandes et de coquilles. Usures.No longer availableDim. 213 x 160 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436Een zuil van gesculpteerd albast.
#169Kurt PeiserPeriod: 1887-1962Twee portretten. Lithografieën, met een spoor van een handtekening binnen de plaat.
Deux portraits. Lithographies avec une trace de signature dans les planches.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150