#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200 / 240
#84Een koperen kruisbeeld, ingelijst en achter gebombeerd glas.
#721Een gesculpteerde slagtand met een rij olifantjes. Eerste helft XXste eeuw. Plus vier diverse.
Défense sculpté présentant une rangée de petits éléphants. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons quatre pièces diverses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#681Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#347Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
#53Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
“Portrait d’un noble”. Miniature peinte à la main encadrée en écaille et ivoire. Monogramme CR.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#32Gallego“Stierenvechters”. Ets. Gesigneerd en genummerd 85/100 buiten de plaat.
#548Een kom van Chinees porselein met en blauw en wit decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de chevaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 150 / 170 -
#154J. Glenn“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100